Ofis Taşıma

Kurumsal taşımacılık departman ve bölüm odaları yılların verdiği deneyim sayesinde özel unsurlar uygulanarak çalışanların özel eşyalarına kadar etiketlenip karışıklık engellenmektedir. Özel yapım mobilya, çelik kasa ve raylı sistem evrak arşiv dolap odası konusunda uzman ekipler tarafından de-montaj hale getirilerek korunaklı taşınmaya uygun şekilde paketlenerek nakliyat hizmetleri planımıza programlı çalışma halinde hazırlanır.

= Ofis Taşıma Firmalarının Görevleri =
. Elektironik eşyalar etiketlenerek kolilere köpük beslemesi yapılarak sarsıntı engellenir.
. Mobilya ürünleri de-montaj hale getirilerek pat-pat ile köşe köpük kullanılarak sargısı yapılır.
. Çelik kasa özel taşıma kayışı kullanılarak eğitimli personel sayesinde fayans ve merdivenlere zarar vermeden taşınır.
. Bekleme salonunda bulunan koltuk takımı ve sandalyeler paketlemesi yapılarak yırtılmaya karşı önlem alınır.
. Mutfak ve yemekhane beyaz eşyalar, yemek masaları ve araç gereçleri özenle hijyen sağlanarak paketlenir.

Bu görevlerin bilincinde olmak kaliteyi getirmekte, ofis taşıma fiyatları teklifi alınırken mutlaka ekspertiz refakatinde fiyat alınız taşımacılık şirketleri önerileri karar vermenize yardımcı olurken fiyatları değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz anlaşma sağladığınız firma sözleşme hazırlanır iken verilen hizmetin maddelerinin olmasına dikkat ediniz ve taşıma gerçekleşecek adreslerin araç park mesafesini incelemesini beyan ediniz bütün bu unsurlar sorunsuz hizmetleri almanıza sağlayacaktır.

2 thoughts on “Ofis Taşıma

  1. öz verili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim. Böyle hizmet verdiğiniz sürece yolunuz açık olur.

  2. Merhaba,

    800 metrekare açık ofisimiz mevcuttur. Bahçelievler mevkinde ofisimiz 2. Kattadır. 4 kişilik ufak bir asansörü vardır. Taşıma işleminin çoğu merdivenden olabilir. Taşınılacak yer ise perpadadır. 8-10 kişilik büyük bir asansörü mevcuttur. Şirketimize 120 kişi civari kişi çalışmaktadır. Çoğunlukla masa, sandalye, bilgisayar ve ofis malzemeleri mevcuttur. 8 civarında klima ve 10 adet evrak dolabı mevcuttur. Çoğunluklu olarak çağrı merkezi ve saha satış elemanları çalışmaktadır.1 ay içinde taşınma işlemi tamamlanmak zorundadır. Sizlerden acil fiyat teklifi alınması gerekmektedir.

    Açık adres: gökbakan iş merkezi no: 6 kat: 2 bahçelievler istanbul

    Genç Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.

Comments are closed.