Ofis Taşıma Fiyatları 2022

Kurumsal firmalara sunduğumuz hizmette belli bir kısım eşyaların veya komple taşınması konusunda sunduğumuz hizmette fiyatların ve günümüzde etkilenen ekonominin kullanılan malzemelerin sürekli fiyat artışı ve araçlarda kullanılan yakıtın sabit fiyatta kalmaması sonucu günlük fiyat teklifi sunmaktayız, ileri tarihli rezervasyonlu taşıma işlemlerinde fiyat güncellemesi yapıyoruz.

Ofis Taşıma Firmaları

İstanbul merkezli ofis taşıma firmaları Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere ofislerde bulunan mobilya ağırlıklı ürünlerin de-montajı ve montajı konusunda profesyonel hizmet sunan personellerimizin paketleme ve ambalaj konusunda gereken paketleme ürünleri ile köşe köpük streç ve üzerine patpat ile paket yapılması taşımacılık konusunda ezilmesi, çizilmesini önleyici önlemler almaktayız. İstanbul Ofis Taşıma Firması olarak kurumların taşınma sürecinde taşınma programı oluşturulup sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Ofis Taşıma Fiyat Hesaplama Araçları

  Şirket Ünvan

  Telefon

  Dahili

  Mobil

  Taşınma Tarihiniz?

  İl ve İlçe (Nereden?)

  Ofis Oda Sayısı?

  Kaçıncı Kat?

  Asansör Kullanılır mı?

  İl ve İlçe (Nereye?)

  Kaçıncı Kat?

  Asansör Kullanılır mı?

  Paketleme Kim Yapsın

  Hizmet Talebi

  Taşımacılık İşleminde Kullanılan Ürünler

  Paketleme ürünleri konusunda gerekli malzemeler koli, patpat, köşe köpük, battaniye, etiket fişleri, plastik sepet ve elektronik ürünler için özel kesim tahta kutular, tras palet bu ve bunlara benzer ürünler ofis ürünlerinde taşımacılık için kullanılan ürünlerdir.

  Ofis Taşıma Konusunda Önemli Bilgiler

  Firma seçimi yapılmadan önce bazı bilgi ve tecrübe yaşayan firmalarda bulunan çalışma arkadaşlarınızdan referans olabilecek kişilerden tavsiye almalısınız, Ofis Taşıma firmaları bulundukları beyanların dışına çıkmamalı ve sunulacak hizmete göre fiyatlandırma yapmalıdırlar. konusunda uzman firmaya ulaşmak oldukça zor görünse de firmaya rezervasyon yaptırılacak personel tedirgin davranarak birçok bilginin teyidini istemektedir. Biz Ofis Taşıma Firması olarak sunduğumuz hizmeti ve kullanılacak ürünlerin beyanını vererek fiyat teklifimizi sunmaktayız.