Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma Fiyat Al

İstanbul geneli Ofis taşıma hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerine üzerine ev eşyalarını taşımak için evden eve nakliyat departmanımız referanslı müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama evinizin oda sayısı, bulunduğu kat sayısı, eşyalarınızın özelliği ve ulaşımı sağlanacak mevki hesaplanarak paketleme ürünü, personel sayısı ve araç kapasitesine göre bu unsurlar hesaplanarak fiyat sunmaktayız. istanbul anadolu yakası ile avrupa yakası taşınmak isteyen müşterilerime üçüncü köprü yavuz sultan selim köprüsü kullanan kamyon araçlar fiyatları bariz bir şekilde yükseltmiştir.

Evden eve nakliyat öncesi yapmanız gerekenler, temel gıdaları bir haftadan tüketmeye başlayın, bulunduğunuz site yönetimi veya apartman yöneticisine bilgi alınarak taşınma randevusu almalısınız. Önemli Not yeni taşınacağınız sitelerde cumartesi, pazar taşınma yasak olabilir.   Kişisel eşyalarınız mümkünse kendiniz paketlemeli temel eşyaları nakliye firmasına teslim edebilirsiniz.

Beyaz eşyalarınız nasıl taşınmalı.? Buzdolabı bir saat öncesinden fişi çekilerek soğutucu gaz tesisatta tabana çökmelidir. çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri tesisat bölümleri sökülerek contaları kaybedilmeden paketlenmeli ve göçük ezilme olmaması için iki kişi birden taşımalıdır.