Ay: Şubat 2018

profesyonelofistasimacilik

Profesyonel Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Şirketleri , firmamız bünyesinde bulundurduğu araç ve ekipmanlar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda müşteri odaklı hizmet sağlamamıza olanak sağlayarak gerek duyulan, Ofis taşıma şirketleri aramasında ilk sıralarda gelmekteyiz. Bazı taşımacılık konusunda ortak koalisyon kurduğumuz firmalar ile sorunsuz çözüm sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterimizin tek firma ile muhatap olması yeni ofisinde daha çabuk adaptasyon olmasına olanak sağlamaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları , devamlı yeniliklere açık olmalıyız neden mi.?  Bir çok nedenlerimiz var öncelikli memnuniyet, sigorta, sorunsuz işlem, yerinde çözüm kadromuz ve ekipmanların gelişimine özen göstererek bir sonraki işlem daha profesyonel ofis taşıma işlemi olmalı bilincindeyiz.

Profesyonel Ofis Taşıma , nasıl olur.? Kullandığımız paketleme malzemesi ve taşınması için kullanılan ekipmanlar bize daha iyi hizmet vermemize olanak sağlar. Departman, evrak dolabı, çelik kasa, elektronik ürünler olarak istanbul ofis taşıma firmaları olarak dört bölüme ayırmaktayız bu bölümlere konusunda uzman elemanlar kullandıkları ekipman ve paketleme ürünleri ile sorunsuz hızlı ve güvenli nakliyesini sağlamak için detaylara önem verilerek etiketlenip yeni yerinizde kullandığınız malzeme ve ürünü yanı başınızda kolili hazır şekilde bulacaksınız. Temel ürünler paketlerinden çıkarılıp montajı sağlanmakta, kişisel ürünleri sizlere bırakmaktayız.

Ofis Taşıma Fiyat Al

Evden Eve Nakliyat

İstanbul geneli Ofis taşıma hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerine üzerine ev eşyalarını taşımak için evden eve nakliyat departmanımız referanslı müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama evinizin oda sayısı, bulunduğu kat sayısı, eşyalarınızın özelliği ve ulaşımı sağlanacak mevki hesaplanarak paketleme ürünü, personel sayısı ve araç kapasitesine göre bu unsurlar hesaplanarak fiyat sunmaktayız. istanbul anadolu yakası ile avrupa yakası taşınmak isteyen müşterilerime üçüncü köprü yavuz sultan selim köprüsü kullanan kamyon araçlar fiyatları bariz bir şekilde yükseltmiştir.

Evden eve nakliyat öncesi yapmanız gerekenler, temel gıdaları bir haftadan tüketmeye başlayın, bulunduğunuz site yönetimi veya apartman yöneticisine bilgi alınarak taşınma randevusu almalısınız. Önemli Not yeni taşınacağınız sitelerde cumartesi, pazar taşınma yasak olabilir.   Kişisel eşyalarınız mümkünse kendiniz paketlemeli temel eşyaları nakliye firmasına teslim edebilirsiniz.

Beyaz eşyalarınız nasıl taşınmalı.? Buzdolabı bir saat öncesinden fişi çekilerek soğutucu gaz tesisatta tabana çökmelidir. çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri tesisat bölümleri sökülerek contaları kaybedilmeden paketlenmeli ve göçük ezilme olmaması için iki kişi birden taşımalıdır.