Ay: Kasım 2014

Dağıtım Hizmetleri

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize nakliyat ve sonrası dağıtım hizmetleri sunmaktayız. Araç temini, nakliyat hizmetleri, depolama sistem, stant dağıtımı, dergi ve broşür dağıtımı ve birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Avm ve marketlere reklam amaçlı kurulan stantlarınız haftanın belirli gününde nakliyat hizmeti verilerek dağıtımını yapıyoruz sonrası uzman personelimizin peryodik olarak reklam stand ürünlerini muhtelif adreslere dağıtımı ve takibindeki günlerde dağıtımı yapılan ürünlerin rapor tutularak toplanıp nakliyesi gerçekleşmesi, kapasitesi ne göre araç nakliyat temininde bulunarak hizmet vermekteyiz.

Araç temini hizmetimiz dağıtımı yapılması gereken dergi broşür ve fuar organizasyonu ticari amaçlı nakliyat konusunda uzman personel yılların deneyimi ile sienar ve tüyap fuarlarınızın stantın kurulum sonrası kırılacak hassas eşyalarınızın nakliyesi sorunsuz hizmet vermekteyiz. Nakliyat için şehir içi reklamcı firmalara saat yasağı olmayan kamyonetler ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz. Referansımıza güvenerek nakliyat hizmetleri ve dağıtım konusunda kilometre baz alınarak hesap yapılmaktadır. Araç navigasyonu standart bulundurularak maltepe evden eve nakliyat saatleri sorunsuz gecikme olmadan teslimat yapılmaktadır.

Nakliyat firmaları istanbul nakliyat taleplerine standartlara uygun hizmetleri konusunda sorunsuz çözüm ortağınız olamayı hedefliyoruz her koşulda ve her türlü yüklerinizde başlangıçtan son noktaya kadar ki süreçte yanınızda olmaktayız.

Ofis Depolama

Ofis depolama işlemleri genel ağırlıklı evrak ve arşiv dosyaların raflı depolama sistemi ile yıllık, aylık ve haftalık olarak nakliyesi teslimatı konusunda sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız. İhtiyaç duyulacak eşyaların beyanı sonucunda size ayrılan bölümün ulaşılabilir bölümüne etiketlenerek korunaklı şekilde ihtiyaç duyulacak ana kadar saklıyoruz kiralık depolama yangın, doğal afet ve hırsızlığa karşı sigortalıdır. 7/24 Güvenlikli havalandırma ve ilaçlama sistemi düzenli peryodik olarak hizmet vermekteyiz fiyatlandırma aylık kira, nakliyat, paketleme malzemesi, sigorta, araç kapasite ve teslimat unsurları baz alınarak hesaplanır. Mobilya ve araç gereçler uygun paketleme ürünleri kullanılarak itinalı yapılması gerekir depolama yapılırken mobilyaların eğim ve deforme olmaması için rutubetin sıfır olaması gerekmektedir. Firma olarak görevlerimiz sorunsuz, planlı ve özverili çalışmalarımız kusursuz hizmet sunmaktır.

ofistasimafiyatlari2020

Ofis Taşıma Fiyatları

Taşıma Fiyat Hesaplama için fiyatlandırma belli kriterler üzerinden hesaplanır araç kapasitesi, nakliyesi gerçekleşen mesafe, personel tedariği, paketleme ürünü ve nakliyat sigortası kapsamı bu kavramlar ekspertiz sonucu gerçek fiyatları belirlemektedir.

. Araç kapasitesi departman ve oda sayısına göre 16 m³ | 26 m³ | 36 m³ olarak uygun nakliyat araç modelin belirlenmesi.
. Araç dağıtım hizmetleri adres mesafesi eski semt ve yeni semt arası km baz alınarak şehir içi ve şehir dışı olarak km hesaplanır.
. Personel tedariği eşyaların ve malzemenin durumuna göre bulunduğu ve gideceği bina kat sayısına göre eleman sayısı belirlenir.
. Paketleme ürünleri eşyaların korunaklı olması için özel ürün seçilmesi fiyatları etkileyen en önemli unsurdur.
. Nakliyat sigortası yapılması zorunlu olmasada uygulanmasını önemle öneriyoruz kapsamları seyir hali, kaza, yangın ve hırsızlıkdır.

Ofis taşıma fiyatları şablonu verilemeyen ve hesaplama programları yanıltıcı olabilir ev eşyası gibi standart olmayan malzeme ve ürünleri evden eve nakliyat hizmeti değildir. Nakliye firmaları ile randevu veriniz sırası ile eşyalarınızı görmeleri ve mail olarak fiyat tekliflerini isteyebilirsiniz daha verimli değerlendirme yapabilirsiniz.

Parça eşya taşıma fiyatları teklifinde uzman ekspertiz personelimizden bilgi ve önerilerimiz için gerek duyduğunuz hizmet konusunda isterseniz görsel kullanarak veya yerinde tespit edebiliriz. İlk defa nakliye hizmeti talep eden müşterilerimiz en az üç firmadan fiyat teklifi veya çevresinde nakliye hizmeti almış bir yakınından referans veya bilgi almanız her zaman faydanıza olacaktır.